« Blogs: Nākošajā nedēlā gaidāms pamatīgs sals

Kalniem.lv 10.12.2009 09:03:04

Šodien TVNET ziņo:
Nākamnedēļ gaisa temperatūra Latvijā būtiski pazemināsies un gaisa temperatūra naktī Vidzemē un Latgalē var noslīdēt līdz mīnus 19 grādiem pēc Celsija skalas, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
Turpmākajās dienās līdz mēneša vidum spēkā pakāpeniski pieņemsiesziemai raksturīgi laika apstākļi, un jau nedēļas nogalē gaisatemperatūras naktīs pazemināsies no mīnus 1 līdz mīnus 6 grādiem pēcCelsija skalas, bet dienā gaisa temperatūra būs no mīnus 3 grādiemaustrumu rajonos līdz plus trīs 3 grādiem pie jūras.

Vēl vēsāku laiku sinoptiķi prognozē nākamās nedēļas sākumā, kad vējšiegriezīsies no ziemeļaustrumiem, būs stiprs un uz Latviju nesīs ļotiaukstas gaisa masas. Nākamās nedēļas sākumā nakts stundās temperatūraVidzemē un Latgalē būs no mīnus 14 līdz mīnus 19 grādiem pēc Celsijaskalas. Arī dienas laikā gandrīz visā teritorijā pieturēsies krietnssals.

Tuvākajās dienās nokrišņu joprojām būs maz, vairāk snigs tikai nākamāsnedēļas sākumā, taču nokrišņu daudzums būs neliels līdz mērens. Tādēļ,lai arī teritorijas lielākajā daļā zemi pārklās vismaz plāna sniegakārtiņa, tās biezums pieaugs lēnām.

Šodien no rīta vietām Vidzemē sniega sega sasniedza 0,5 līdz 2 centimetru biezumu.
porno izle

Avots: tvnet.lv

E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter