« Raksti: Snovborda nometne bērniem

Kalniem.lv 11.12.2009 07:44:43

Sezona jau sākusies! Nenokavē un piesakies aizraujošā bērnu slēpošanasun snovborda piedzīvojumu nedēļai, kas šogad sadarbībā ar Burusportu unSniegaklubu no 25. līdz 30. decembrim norisināsies atpūtas kompleksā„Mežezers”.
porno izle
Apnikušas garlaicīgas brīvdienas pie TV vai datora? Pasākumaorganizatori bērniem vecumā no 9 līdz 14 gadiem piedāvā Ziemassvētkubrīvdienas pavadīt aktīvās atpūtas  gaisotnē kopā ar citiem sniegamīļotājiem. Nav svarīga iepriekšējā pieredze un iemaņas, galvenais irvēlme piedalīties, iemācīties ko jaunu un iegūt jaunus draugus.

KUR TAS ATRODAS?

Atpūtaskomplekss „Mežezers” atrodas Odzes ezera krastā, 127 km no Rīgas centrabraucot pa Daugavpils šoseju, 3,5km no Pļaviņām Ērgļu virzienā.

KAS PAREDZĒTS?

Pieredzējuši instruktori uz kalna (treniņi 3 x dienā, nodrošināti pacēlāji);
Interesantas brīvā laika aktivitātes, pirts, noslēguma ballīte un pārsteigumi no sponsoriem;
Nodrošināta ēdināšana 3x dienā un naktsmītnes „Mežezera” kompleksā;

PIETEIKŠANĀS!

Ja tev ir no 9 līdz 14 gadiem, tev patīk sniegs, slēpošana vaisnovbords un tu gribi pavadīt neaizmirstamu brīvdienu nedēļu uz kalna,daudz nedomā – piesakies! Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicināmpieteikties savlaicīgi, rakstot uz [email protected] vai zvanot personīgi: Mob.: 2 60 5 28 28

NEPALAID GARĀM!

Seko līdzi un www.ridersagency.com, www.sniegaklubs.lv, kur parādīsies jaunākā informācija par pasākumu!
Jaunākajām aktualitātēm seko līdzi arī http://twitter.com/ridersagency

CENA – 150 Ls.

Cenā ietvertas dzīvošanas izmaksas (5 naktis atpūtas namiņos),ēdināšanas izmaksas (3 x dienā), pacēlājs, instruktoru pakalpojumi,apdrošināšana un brīvā laika aktivitātes.

Pārsteigumus un balvas šogad gādā, Burusports, Ādažu čipsi, Aerodium, Infoski, Pedro, Sniegaklubs.


E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter