« Raksti: Svētki mazajiem slēpotājiem „Mazais Reinis”

Kalniem.lv 15.01.2010 19:08:26

Aktīvās atpūtas centrs Reiņa trase rīkos sacensības mazajiem kalnu slēpotājiem (iesācējiem) "MAZAIS REINIS 2o1o", kur mazie slēpotāji veiks jautro šķēršļu nobraucienu, ies rotaļās, labi pavadīs laiku, saņems dāvanas un diplomus par piedalīšanos.

Sacensības notiks 3 posmos - 30.janvārī, 27.februārī un 20.martā. Katrāposmā mazie slēpotāji saņems balvas un diplomus! Bet noslēguma 3.posmā,summējot divu labāko posmu laikus, tiks noskaidroti labākie trīsbraucēji katrā grupā un apbalvoti ar „Mazais Reinis 2o1o” kausu.

Sacensību mērķis ir sarīkot svētkus mazajiem kalnu slēpošanasentuziastiem un noskaidrot, kurš ir pats veiklākais un drosmīgākaismazais kalnu slēpotājs. Jautrības un atrakcijas mazajiem sacensībudalībniekiem nodrošinās jauki pasaku tēli no "Ballītes Bērniem", LGKatrakcijas, kā arī neiztikt bez mūzikas un saldumiem!

Dalībnieku grupas:
Mazuļu grupa      0-3 gadu vecumā (zēni un meitenes)
Sīcīšu grupa        4-6 gadu vecumā (zēni un meitenes)
Sīču grupa           7-8 gadu vecumā (zēni un meitenes)
Balva mazākajam dalībniekam!

Sacensību disciplīna:
Jautrais šķēršļu nobrauciens, kuru katrs veic 1 reizi (RT "AXA bērnu parkā").

Atbalstītāji:
AXA veselīgie gardumi, veikals „Xsports”, „Ballītes bērniem”,„Latvijas Vasts meži”, „Ballītes Bērniem”, „Zelta Zivtiņa”, „Flora”gardumi, bērnu žurnāli „Ezis” un „Zīlīte”, veikals „Sport 2000”,Aerodium.

AXA bērnu parks ir īpaši veidota un norobežota nogāze ar SunKid lentaspacēlāju. Parkā izvietoti speciāli elementi (mīkstās figūras, tuneļi),lai bērni droši un bez bailēm iemācītos pareizu slēpošanas/snovošanastehniku. Bērnu parks paredzēts bērniem 1-12 gadu vecumam, bērniem līdz7 gadu vecumam - bez maksas, instruktoru vai vecāku uzraudzībā.Obligāta prasība - aizsargķiveres!

Darbosies „Reiņa rotaļu istaba” - tā ir vieta, kur vecāki var atstātsavu bērnu auklīšu uzraudzībā, vai paši pavadīt brīvo laiku kopā armazuli. Rotaļu istabā bērni kopā ar auklītēm zīmēs, līmēs, veidos unies dažādās rotaļās. Bērnu istaba atvērta brīvdienās: sestdienās noplkst. 10:00 līdz 20:00 un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00.Rotaļu istabas aktivitātēs bērni visu laiku ir auklīšu uzraudzībā.Rotaļu istaba domāta bērniem vecumā no 3 līdz 10 gadiem. Ja jaunākiempar 3 gadiem ir vēlme un gribēšana piedalīties, tad noteikti ir jābūtvecāku pavadībā. Atstājot bērnus rotaļu  istabā, auklīšu pavadībā parmazu samaksu, vecāki var izbaudīt ziemas priekus un Reiņa trases piedāvātās aktivitātes.

Vairāk informācija un reģistrācija – www.reinatrase.lv

Agnis Vītols
Reiņa trase
m.: +371 29107744

P.S. Mini slaloms 2010 plakāts.
porno izle

E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter