« Raksti: Reiņa trase bērniem - mazo apmeklētāju paradīze

Kalniem.lv 15.01.2010 19:08:56

Reiņa trasi pazīst kā ziemas kalnu slēpošanas atpūtas centru jau 33 gadus, mūsu prioritāte ir attīstība un pakalpojuma kvalitāte. 2007.gadā tika izveidots "Bērnu parks" ar jaunu SunKid slīdošās lentas pacēlāju un SunKid bērnu parka elementiem, kā arī izveidota speciāla "Bērnu slēpošanas skoliņa".
AXA bērnu parks
3-12 gadus veciem bērniem ierīkota īpaša norobežota nogāzi ar SunKidlentes pacēlāju un spēļu figūrām, lai būtu ērti, droši un interesantisākt mācīties slēpot vai snovot. Ieeja sniega parkā tikai ar speciāliemžetoniem. Bērniem no 3 līdz 7 gadiem – instruktoru vai vecākuuzraudzībā. Obligāta prasība – aizsargķiveres!

AXA bērnu slēpošanas skoliņa
Bērnu slēpošanas skoliņa paredzēta bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam. Mācības notiek grupās (3-8 bērni), 3 līmeņos.
Mācību vieta: speciālais AXA bērnu parks (SunKid lentes pacēlājs) un bērnurotaļu istaba. . Mācību laiks: brīvdienas, 3 stundas, tai skaitā tējaspauze (pusstunda) bērnu rotaļu istabā. Sākums plkst. 11:00, 11:30,14:00, 14:30 (laiki var tikt manīti, ja nav pilna grupiņa)

Bērnu rotaļu istaba
„Reiņa rotaļu istaba” - tā ir vieta, kur vecāki var atstāt savu bērnuauklīšu uzraudzībā, vai paši pavadīt brīvo laiku kopā ar mazuli. Rotaļuistabā bērni kopā ar auklītēm zīmēs, līmēs, veidos un ies dažādāsrotaļās.
Bērnu istaba atvērta brīvdienās: sestdienās no plkst. 10:00 līdz 20:00un svētdienās no plkst. 10:00 līdz 18:00. Rotaļu istabas aktivitātēsbērni visu laiku ir auklīšu uzraudzībā.

Rotaļu istaba domāta bērniem vecumā no 3 līdz 10 gadiem. Ja jaunākiempar 3 gadiem ir vēlme un gribēšana piedalīties, tad noteikti ir jābūtvecāku pavadībā. Atstājot bērnus rotaļu istabā, auklīšu pavadībā parmazu samaksu, vecāki var izbaudīt ziemas priekus un Reiņa trases piedāvātās aktivitātes.

Vairāk informācijas par pakalpojumiem www.reinatrase.lv
porno izle

E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter