« Raksti: Piektdiena, 18. decembris Latvijas kalnos

Raimonds 18.12.2009 08:37:39

Šodien sezonu atklāj 5 slēpošanas kalni 13:00 Rāmkalni, 14:00 Kaķīškalns, 15:00 Siguldas pilsētas trase, 17:00 Zviedru cepure un 18:00 Mežezers. Šobrīd jau darbojas 11 slēpošanas kalni. Sezona jau pamazām uzņem apgriezienus un tāpēc arī pacēli un trases tie vērtas jau atvērtajos kalnos viena pēc otras.

Piemēram Žagarkalnā jau darbojas abas Žagarkalna puses trases un viena no pretī esošajām Cīrulīškalna trasēm (Cīruļkalns-2), kā arī jaunais iesācēju kalns, kas atrodas Žagarkalns virsotnē un ir 120m garšs.

Baiļos sniega atbilstoša sniega kārta ir jau 4 no 5 trasēm, tāpēc tuvākajās dienās jāgaida vēl papildus trases, kas atvērsies neskaitot jau darbojošos Snovborda parka nobraucienu.

Lido kalns, kas šogad sezonu atvēra visātrāk, šobrīd atvēris jau 2 no 3 nobraucieniem - bērnu kalnu un trase pie labās puses pacēlāja, bet sestdien atvērs arī 400m nobraucienu, tādejādi Lido kalnā darbosies un būs atvērtas visas trases un pacēlāji.

Milzkalns ir atvēris jau otro un trešo trasi ar tiem pieguļošajiem pacēlājiem (pirmo un otro), kā arī bērnu kalniņu ar pacēlāju. Ja būšot pieprasījums, tad atvēršot arī 4. trasi. Milzkalnā šogad jaunums ir "Milžu nauda", kur par katriem 5 iztērētiem latiem Jūs saņemiet uzlīmi, kurus sakrājot vairākas, vēlāk variet apmainīt pret Milzkalna pakalpojumiem.

Reiņa trasē jau darbojas iesācēju kalns ar pacēlāju, kā arī galvenā trase ar 2 pacēlājiem. Aktīvi tiek strādāts un sagatovas pārējās trases, lai pēc iespējas tuvākā laikā tās varētu atvērt.

Baldonē esošajā Riekstu kalnā jau darbojas Galvenā trase, Hobija trase, Iesācēju trase un Ragaviņu kalns ar tam pieguļošajiem pacēlājiem.

Sauleskalnā notiek aktīva slēpošana un ar katru dienu tiek paplašināta trase, tāpēc arī šeit tuvākajās dienās (iespējams jau šajās brīvdienās) būs atvērts viss komplekss.

E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter