« Raksti: WORLD SNOWBOARD DAY ŽAGARKALNĀ!

Kalniem.lv 20.12.2009 12:27:26

Snovborda sezonas atklāšana pa īstam - Baltijas labākajā snovborda parkā kopā ar World Snowboard day - piedalies!
Hey, visi sniega un dēļa draugi, cienītāji un atbalstītāji! Sezona irsākusies necerēti veiksmīgi, tāpēc mēs izlēmām piedāvāt aizraujošusezonas atklāšanas pasākumu jau šo svētdien Žagarkalnā - Latvijassnovborda sezonas atklāšanu kopā ar World Snowboard Day!

Pasākuma iniciators - Sniegaklubs - sadarbībā ar Žagarkalnu un Baltic Snowpark Agency, kā arī saņemot atbalstu no Red Bull, Burton un Zelta Zivtiņas - iedrošināja sevi un citus atklāt sezonu ne pa jokam.

Kāpēc tā?

Iespējams, viena no motivācijām ir tas, ka Sniegaklubam šogad paliek 10 gadi!! 10!!!! Pilnīgi neticas, ka ir tik daudz laika pagājis, ka tik daudz lietu izdarīts un ka joprojām snovbords nav aizmirsts. Par spīti paša veselībai pagājušajā gadā, esmu atgriezies ar apņēmību spridzināt sniegu tuvu un tālumā. Bet kopumā - prieks par to, ka sezona nekad nebeidzas un var sarīkot mazu tikšanos uz kalna labā laikā ar labiem sniega un dēļa draugiem. Tātad - Sniegakluba 10 sezonas atklāšana.

Tālāk - šogad jau 4. reizi notiek World Snowboard Day un šķiet, ka šoreiz kā reizi ir īstais brīdis to apvienot ar Baltijas labākā snovborda parka sezonas atklāšanu. Un tā arī darām! Parka atklāšanas mazais pasākumsbūs improvizēts jam session (formātu vēl precizēsim - Jānis Jansons pašlaik Stokholmā domā par šo tēmu) un labāko triku autori saņems veicināšanas balvas no Red Bull, Zelta Zivtiņas, Sniegaklubs un Žagarkalns (varbūt vēl no kāda :)).

Vēl arī būs tāda iespēja tiem pirmajiem 100 dalībniekiem, kas ieradīsies pasākuma vietā - saņemt ekskluzīvo ( jo mazā tirāžā izdoto) RED BULL žurnālu BULLETIN, kurā ir varen plašs apraksts par Šona Vaita Project X.  Tātad katram no pirmā simtnieka žurnāls rokā bez maksas. Protams, ka neizpaliks arī Red Bull meitenes.

Nu un tad pasākuma noslēgumā sekos Burton jaunās filmas "B" pirmizrāde Latvijā uz lielāka ekrāna nekā dators vai TV :) Pats iepriekšējās sezonas sākumā biju "B" filmēšanas vietā un runāju ar vienu no režisoriem. Te arī neliela intervija ar Aaron par pašu filmu un vispār par snovborda lietām par un ap.

Kas tad vēl? Ņemot vērā, ka šis ir pilnīgs entuziasma pasākums, tad lūdzam palīdzēt ar skaņas aparatūru (projektors un ekrāns ir pašiem). Lūdzu atsaukties tos, ka var iedot tumbas, pulti, mikrofonu. Atlīdzība - prieks sejās un visiem labs prāts (un protams kāds RedBull un tādā garā).

Tas šimbrīdim viss. Tiekamies sniegā.

Un neaizmirsti, ka visātrāk mūs var atrast Twitterī twitter.com/sniegaklubs un facebookā ar nosaukumu Sniegaklubs.

Sezona nekad nebeidzas :)porno izle

E-pasts:

Parole:

Reklāmas

Draugi

Twitter